Szkolenia indywidualne u klienta – Sterowanie Fanuc, Haas, Siemens, Heidenhain

CNC Akademia - tokarz

Szkolenia indywidualne

Zakres szkolenia:

Prowadzisz firmę CNC i potrzebujesz przeszkolić siebie lub pracowników?
Sprawdź naszą ofertę indywidualną.

Dlaczego to dobre rozwiązanie dla firm?

Pracownicy, którzy będą się uczyć na maszynach na których później będą pracować, będą efektywniej przygotowani do pracy z nimi.
– Pracownicy, którzy potrafią obsługiwać wiele różnych maszyn, to większa elastyczność dla firmy (urlopy, przesunięcie względem obłożenia maszyn)
– Pracownicy, którym pracodawca umożliwia zdobywanie nowych umiejętności, to pracownicy, którzy ustrzegą się przed monotonią codziennej pracy, a to przekłada się na efektywność.
Jesteś pracodawcą? Zastanawiasz się czy twoje maszyny pracują na miarę swoich możliwości? Umów się na indywidualne szkolenie, które nauczy Cię kontrolowania wykorzystywania maszyn w firmie, wykorzystywanych narzędzi itp.

Szkolimy na maszynach ze sterowaniem: Siemens, fanuc, Hass, Heidenhain

Ponieważ na rynku mamy niesamowitą różnorodność maszyn CNC, wpisz w formularzu nazwę swojej maszyny oraz sterowanie na jakim pracuje.

 

Wypełnij formularz, skontaktujemy się z Tobą

Cena szkolenia

wycena indywidualna

Pozostałe szkolenia

Dlaczego my

CNC Akademia

Akademia CNC to nowoczesna firma szkoleniowa, która proponuje innowacyjny system szkolenia.

Confident CNC specialist at workplace
Engineer Training Apprentices On CNC Machine
0 +
lat w zawodzie
Maszyny szkoleniowe

Nowoczesne urządzenia szkoleniowe CNC

Nasze szkolenia przeprowadzamy na nowoczesnych urządzeniach CNC. Dzięki temu gwarantujemy, że Twoja wiedza będzie zgodna z najnowszymi standardami CNC.

Tokarka Haas ST20Y

Przeprojektowana tokarka najchętniej kupowanego centra tokarskiego z serii ST-20. Jest wydajniejsza i oferuje dodatkową wartość oraz nowe funkcje. Dzięki czemu nowa maszyna jest sztywniejsza, ma większą pojemność pręta oraz zapewnia wyższą wydajność skrawania i oferuje szereg opcji zwiększających produktywność.

Tokarka Doosan 2100B

Tokarka z serii Doosan to maszyna cnc zorientowane na łatwość użytkowania oraz wysoką ekonomię pracy. Tokarka Doosan 2100B to rozwiązanie zarówno dla małych jak i dużych przedsiębiorstw. Centra tokarskie Doosan charakteryzują się wysoką trwałością rozwiązań technologicznych i atrakcyjną ceną.

Frezarka Doosan DNM 5700

Wysokoobrotowe wrzeciono umożliwiające precyzyjne skrawanie.  Zminimalizowane wibracje i hałas dzięki zastosowaniu wrzeciona z bezpośrednim napędem. Funkcja kompensacji temperaturowej dla uzyskania najwyższych dokładności skrawania przy długotrwałej pracy. Bardziej ekonomiczny i korzystniejszy system smarowania poprzez zastosowanie smaru stałego.

Kontakt

Zapisz się na nasze szkolenie

Proces szkolenia CNC

Jak działamy

Innowacyjne podejście, pozwala kursantowi na zdobycie bardzo dużej wiedzy, w relatywnie krótkim czasie.

Zapisanie się na kurs

Skontaktuj się z nami, poznaj naszą ofertę, doprecyzuj szczegóły

Rozpoczęcie szkolenia

Szkolimy się w małej grupie maksymalnie 3-osobowej. Teoria i praktyka podczas naszych szkoleń, wzajemnie się uzupełniają.

Zakończenie szkolenia

Gwarancją naszego szkolenia jest fakt, iż po jego odbyciu będziesz gotowy do samodzielnego wykonania prostych detali na maszynie CNC

Rozpoczęcie pracy

Mając ukończone nasze szkolenie, znajdziesz pracę jako specjalista CNC