Pakiet Expert CNC

CNC Akademia - Expert CNC

Pakiet Expert CNC

Pełen pakiet szkolenia: Kursant Programuje obróbkę skrawaniem, wykonuje ma maszynie. Dopiera technologię Toczenie-Frezowanie.

Zakres szkolenia (Kursy zawarte w pakiecie):

1. Tokarz CNC
2. Frezer CNC
3. Programista CNC ( kurs zaawansowany)
4. Technolog CNC

Kurs można odbyć w całości w trybie stacjonarnym, lub częściowo on-line.
Pakiet Expert można odbyć w trybie:
– Od 3 miesięcznego – do 1 roku (wybór kursanta)

(Nie zalecamy odbycie kursów w całym pakiecie w czasie krótszym niż 3 miesiące. Przekazujemy swoim kursantom w sposób umiejętny bardzo dużą ilość wiedzy, w oparciu o najwyższe standardy)
Jeżeli kursant pracuje w firmie specjalizującej się obróbką skrawaniem, idealnym rozwiązaniem byłoby po każdym kursie z pakietu Expert, złapanie doświadczenia we własnej firmie i rozpoczynanie kolejnego kursu z pakietu.

Pakiet Expert jest przeznaczony dla osób, które chcą być w pełni uniwersalni w swojej firmie, lub dla osób które chciałyby w przyszłości awansować na stanowiska kierownicze w firmie CNC.
Każdy awans, to szansa na swój własny rozwój oraz zwiększenie zarobków.

Cena szkolenia

7000
zł / netto
Możliwość płatności ratalnej

Pozostałe szkolenia

Dlaczego my

CNC Akademia

Akademia CNC to nowoczesna firma szkoleniowa, która proponuje innowacyjny system szkolenia.

Confident CNC specialist at workplace
Engineer Training Apprentices On CNC Machine
0 +
lat w zawodzie
Maszyny szkoleniowe

Nowoczesne urządzenia szkoleniowe CNC

Nasze szkolenia przeprowadzamy na nowoczesnych urządzeniach CNC. Dzięki temu gwarantujemy, że Twoja wiedza będzie zgodna z najnowszymi standardami CNC.

Tokarka Haas ST20Y

Przeprojektowana tokarka najchętniej kupowanego centra tokarskiego z serii ST-20. Jest wydajniejsza i oferuje dodatkową wartość oraz nowe funkcje. Dzięki czemu nowa maszyna jest sztywniejsza, ma większą pojemność pręta oraz zapewnia wyższą wydajność skrawania i oferuje szereg opcji zwiększających produktywność.

Tokarka Doosan 2100B

Tokarka z serii Doosan to maszyna cnc zorientowane na łatwość użytkowania oraz wysoką ekonomię pracy. Tokarka Doosan 2100B to rozwiązanie zarówno dla małych jak i dużych przedsiębiorstw. Centra tokarskie Doosan charakteryzują się wysoką trwałością rozwiązań technologicznych i atrakcyjną ceną.

Frezarka Doosan DNM 5700

Wysokoobrotowe wrzeciono umożliwiające precyzyjne skrawanie.  Zminimalizowane wibracje i hałas dzięki zastosowaniu wrzeciona z bezpośrednim napędem. Funkcja kompensacji temperaturowej dla uzyskania najwyższych dokładności skrawania przy długotrwałej pracy. Bardziej ekonomiczny i korzystniejszy system smarowania poprzez zastosowanie smaru stałego.

Kontakt

Zapisz się na nasze szkolenie

Proces szkolenia CNC

Jak działamy

Innowacyjne podejście, pozwala kursantowi na zdobycie bardzo dużej wiedzy, w relatywnie krótkim czasie.

Zapisanie się na kurs

Skontaktuj się z nami, poznaj naszą ofertę, doprecyzuj szczegóły

Rozpoczęcie szkolenia

Szkolimy się w małej grupie maksymalnie 3-osobowej. Teoria i praktyka podczas naszych szkoleń, wzajemnie się uzupełniają.

Zakończenie szkolenia

Gwarancją naszego szkolenia jest fakt, iż po jego odbyciu będziesz gotowy do samodzielnego wykonania prostych detali na maszynie CNC

Rozpoczęcie pracy

Mając ukończone nasze szkolenie, znajdziesz pracę jako specjalista CNC